Wykonanie serwisu WWW

Oferujemy wykonanie strony www indywidualnie dopasowanej do potrzeb klienta. Naszym celem jest zagwarantowanie jak najwyższego poziomu usług związanych z projektowaniem i wykonywaniem stron www, oraz ich późniejszą administracją. Dobrze wykonana witryna internetowa jest jednym z elementów stanowiących o sukcesie firmy. Efektywny wygląd, funkcjonalność i estetyka to cechy, którymi wyróżniają się nasze strony.

Wycena każdego projektu serwisu WWW traktowana jest indywidualnie - przedstawiana jest zawsze po zapoznaniu się z materiałami Klienta. Cena zależna jest m.in. od: ilości oraz jakości dostarczonych elementów graficznych, zastosowanej technologii (HTML, DHTML, PHP, MySQL, Java Script, FLASH itp.), ilości podstron, wchodzących w skład serwisu, terminu przewidzianego na realizację zamówienia.

w celu otrzymania szczegółowej kalkulacji wypełnij formularz w dziale "kalkulacje"

formularz kalkulacji strony internetowej

Prace związane ze stworzeniem przez nas strony www obejmują m.in.:

  • analizę oraz identyfikację potrzeb firmy
  • projekt struktury serwisu
  • projekt graficzny

zaprojektowanie serwisu zgodnie z wymogami stawianymi przez Internet oraz z wykorzystaniem materiałów własnych firmy,

aktywne uczestnictwo firmy zlecającej w tworzeniu projektu,

rejestracja serwisu www w popularnych wyszukiwarkach i katalogach internetowych.

Dla każdej wykonywanej witryny tworzymy plan który jest cześcią zawieranej umowy.

Oferujemy również redesign, czyli odświeżanie stron. Zaproponujemy nowoczesną szatę graficzną, technologie wykonania, dodatkowe narzędzia usprawniające zarządzanie stroną tzw. CMS czyli system zarządzania treścią. Umożliwia samodzielne dodawanie, edycję oraz usuwanie danych za pomocą przyjaznego interfejsu.

Wszystkie nasze projekty sa wykonywane w oparciu o własny serwer hostingowy, stad nie musisz sie martwic o wybor dostawcy badz pakietu hosingowego. W celu uzyskania wyceny wypełnij formularz w dziale kontakt, sporządzimy dla ciebie indywidualną kalkulacje.